Team Schedules - Boys U9
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662052 | TBD | -- | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | vs. | BYE | ||
662138 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Adams) | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
662142 | Northwood Elementary | 1 | FME Bulldogs-Kittelson | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 | ||
662145 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | ||
662054 | Fircrest Park | U-09 | FSC Fire Ants (Baker) 14 | vs. | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | ||
662055 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | vs. | Harbor B14 Team06 (Quinones) | ||
662057 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | ||
662053 | Northwood Elementary | 1 | FME Sonics- Garcia | vs. | RSA Union B14 Hernandez | ||
662059 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | ||
662144 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Freeland B14 | vs. | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | ||
662140 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | vs. | FSC Bulldogs (Reim) 14 | ||
662056 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662141 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662058 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | ||
662143 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Guillen | vs. | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | ||
662139 | Northwood Elementary | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | RSA Union B14 Hergert |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662061 | TBD | -- | BYE | vs. | LSDSC Laser Raptors B14 | ||
662149 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | ||
662147 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | LSDSC Freeland B14 | ||
662064 | Fircrest Park | U-09 | FSC Fire Ants (Baker) 14 | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662067 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | vs. | FME Sonics- Garcia | ||
662062 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Rutherford B14 | vs. | RSA Union B14 Gundstrom | ||
662066 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | ||
662063 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | vs. | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | ||
662150 | Fircrest Park | U-09 | FSC Bulldogs (Reim) 14 | vs. | UPSC Dragons B14 (Adams) | ||
662148 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Tiger Strike B14 | vs. | RSA Union B14 Guillen | ||
662146 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hergert | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662151 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
662152 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | vs. | FME Bulldogs-Kittelson | ||
662065 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
662060 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hernandez | vs. | Harbor B14 Team06 (Quinones) | ||
662153 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | FME Raptors- LeProwse |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662072 | TBD | -- | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | BYE | ||
662161 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | ||
662160 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Freeland B14 | vs. | UPSC Dragons B14 (Adams) | ||
662069 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hernandez | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | ||
662073 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | FSC Fire Ants (Baker) 14 | ||
662074 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662155 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hergert | vs. | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | ||
662158 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
662071 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | vs. | FME Sonics- Garcia | ||
662154 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 | ||
662068 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662156 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Guillen | vs. | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | ||
662157 | Northwood Elementary | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | ||
662075 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | ||
662070 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | ||
662159 | Northwood Elementary | 1 | FME Bulldogs-Kittelson | vs. | FSC Bulldogs (Reim) 14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662080 | TBD | -- | FME Sonics- Garcia | vs. | BYE | ||
662162 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | ||
662168 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Guillen | vs. | FME Bulldogs-Kittelson | ||
662081 | Fircrest Park | U-09 | FSC Fire Ants (Baker) 14 | vs. | LSDSC Laser Raptors B14 | ||
662076 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | ||
662163 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | vs. | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | ||
662079 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | ||
662167 | Fircrest Park | U-09 | FSC Bulldogs (Reim) 14 | vs. | LSDSC Freeland B14 | ||
662165 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | ||
662164 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Tiger Strike B14 | vs. | RSA Union B14 Hergert | ||
662077 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | ||
662169 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Adams) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
662078 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Rutherford B14 | vs. | RSA Union B14 Hernandez | ||
662083 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
662082 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | FME Hawks- Ward | ||
662166 | Northwood Elementary | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662087 | TBD | -- | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | BYE | ||
662174 | Columbia Junior High | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | UPSC Dragons B14 (Adams) | ||
662086 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662085 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hernandez | vs. | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | ||
662084 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | vs. | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | ||
662177 | Fircrest Park | U-09 | FSC Bulldogs (Reim) 14 | vs. | RSA Union B14 Guillen | ||
662089 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | LSDSC Laser Raptors B14 | ||
662090 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | vs. | FME Hawks- Ward | ||
662170 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | vs. | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | ||
662172 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 | ||
662173 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662175 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | LSDSC Freeland B14 | ||
662171 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | vs. | RSA Union B14 Hergert | ||
662091 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | FSC Fire Ants (Baker) 14 | ||
662088 | Northwood Elementary | 1 | FME Sonics- Garcia | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662176 | Northwood Elementary | 1 | FME Bulldogs-Kittelson | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662093 | TBD | -- | BYE | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | ||
662181 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | ||
662183 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Freeland B14 | vs. | FME Raptors- LeProwse | ||
662182 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | FSC Bulldogs (Reim) 14 | ||
662095 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | ||
662185 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Adams) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662178 | Northwood Elementary | 1 | FME Bulldogs-Kittelson | vs. | RSA Union B14 Hergert | ||
662097 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | FME Sonics- Garcia | ||
662096 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | FSC Fire Ants (Baker) 14 | ||
662180 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Guillen | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | ||
662179 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
662092 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | RSA Union B14 Hernandez | ||
662094 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | vs. | RSA Union B14 Gundstrom | ||
662099 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662098 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662184 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662101 | TBD | -- | LSDSC Rutherford B14 | vs. | BYE | ||
662189 | Evergreen Primary School | 3 | UPSC Dragons B14 (Adams) | vs. | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | ||
662191 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Freeland B14 | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662107 | Fircrest Park | U-09 | FSC Fire Ants (Baker) 14 | vs. | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | ||
662100 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | ||
662193 | Fircrest Park | U-09 | FSC Bulldogs (Reim) 14 | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | ||
662188 | Northwood Elementary | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
662105 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | Harbor B14 Team06 (Quinones) | ||
662104 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | RSA Union B14 Hernandez | ||
662186 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | vs. | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | ||
662106 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | ||
662190 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hergert | vs. | RSA Union B14 Guillen | ||
662187 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Tiger Strike B14 | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
662102 | Northwood Elementary | 1 | FME Sonics- Garcia | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
662192 | Northwood Elementary | 1 | FME Bulldogs-Kittelson | vs. | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | ||
662103 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662115 | TBD | -- | BYE | vs. | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | ||
662201 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | ||
662199 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Freeland B14 | vs. | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | ||
662195 | Northwood Elementary | 1 | FME Raptors- LeProwse | vs. | FSC Bulldogs (Reim) 14 | ||
662114 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | vs. | FME Hawks- Ward | ||
662108 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
662200 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | vs. | FME Bulldogs-Kittelson | ||
662113 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | ||
662110 | Fruitland Elementary | 1 | RSA Union B14 Gundstrom | vs. | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | ||
662109 | Northwood Elementary | 1 | FME Sonics- Garcia | vs. | FSC Fire Ants (Baker) 14 | ||
662111 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Rutherford B14 | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662196 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Guillen | vs. | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | ||
662112 | Fruitland Elementary | 1 | RSA Union B14 Hernandez | vs. | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | ||
662197 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Tiger Strike B14 | vs. | UPSC Dragons B14 (Adams) | ||
662198 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hergert | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | ||
662194 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Norpoint Landsharks B14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662123 | TBD | -- | BYE | vs. | FME Hawks- Ward | ||
662208 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Tiger Strike B14 | vs. | LSDSC Freeland B14 | ||
662122 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Laser Raptors B14 | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662206 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hergert | vs. | FSC Bulldogs (Reim) 14 | ||
662203 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | ||
662202 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
662209 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | FME Bulldogs-Kittelson | ||
662204 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | vs. | RSA Union B14 Guillen | ||
662207 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | vs. | UPSC Dragons B14 (Adams) | ||
662120 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hernandez | vs. | FSC Fire Ants (Baker) 14 | ||
662119 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team06 (Quinones) | vs. | FME Sonics- Garcia | ||
662117 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | vs. | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | ||
662118 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | vs. | RSA Union B14 Gundstrom | ||
662121 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | ||
662205 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | FME Raptors- LeProwse | ||
662116 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662130 | TBD | -- | BYE | vs. | RSA Union B14 Gundstrom | ||
662129 | Fircrest Park | U-09 | FSC Fire Ants (Baker) 14 | vs. | Harbor B14 Team06 (Quinones) | ||
662127 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Pumas B14 (Gurmeza) | vs. | RSA Union B14 Hernandez | ||
662125 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | LSDSC Rutherford B14 | ||
662217 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team01 (Sullivan) | vs. | Harbor B14 Team09 (Orr/Turner) | ||
662131 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team02 (Barrett/Coray) | vs. | Harbor B14 Team10 (Lindstrom) | ||
662215 | Fircrest Park | U-09 | FSC Bulldogs (Reim) 14 | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
662214 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Adams) | vs. | FME Bulldogs-Kittelson | ||
662210 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team07 (Strelinger) | vs. | LSDSC Freeland B14 | ||
662212 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team03 (Maharry/Ormerod) | vs. | FME Raptors- LeProwse | ||
662216 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | RSA Union B14 Guillen | ||
662211 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 | ||
662124 | Harbor Heights Elementary | 3 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | LSDSC Laser Raptors B14 | ||
662128 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | vs. | FME Hawks- Ward | ||
662213 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Vukcevic) | vs. | RSA Union B14 Hergert | ||
662126 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | vs. | FME Sonics- Garcia |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
662132 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Red Eyed Dragons B14 (Chapman) | vs. | RSA Union B14 Gundstrom | ||
662135 | Northwood Elementary | 1 | FME Hawks- Ward | vs. | LSDSC Laser Raptors B14 | ||
662134 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team04 (McVey/Nelson) | vs. | Harbor B14 Team06 (Quinones) | ||
662137 | Fort Steilacoom Park | 04 | LSDSC Rutherford B14 | vs. | FME Sonics- Garcia | ||
662133 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (Braunstein) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 |