Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys U9 Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Celebration Park
Ron Regis Park
Summit Trails Middle School
Brackets: All Brackets

Boys U9 Green
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Celebration Park
Ron Regis Park
Summit Trails Middle School
Brackets: All Brackets

Boys U9 White
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
Meeker Middle School
Evergreen Primary School
Southwood
Brackets: All Brackets

Boys U10 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
Meeker Middle School
Summit Trails Middle School
Ron Regis Park
Virtual TBD
Brackets: All Brackets

Boys U10 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
North Green River Park
Southwood
Summit Trails Middle School
Ron Regis Park
Brackets: All Brackets

Boys U11 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/2,6/8,6/15
Venue: Moshier #1
North Green River Park
Southwood
Starfire Complex
Maywood Middle
Hazen High School
Summit Trails Middle School
Brackets: All Brackets

Boys U11 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen Primary School
Hazen High School
Sacajawea Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
North Green River Park
Summit Trails Middle School
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys U12 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Boze Elementary
Fort Steilacoom Park
Moshier #1
Maywood Middle
Walt Hundley
Hazen High School
Virtual TBD
Brackets: All Brackets

Boys U12 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Fort Steilacoom Park
Hazen High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Summit Trails Middle School
Evergreen Primary School
Maywood Middle
Moshier #1
Starfire Complex
Hilltop Heritage Middle School
Brackets: All Brackets

Boys U13 Div 3
Date: 4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
Summit Park
Truman
North SeaTac Park
Starfire Complex
North Green River Park
Virtual TBD
Walt Hundley
Meeker Middle School
Hunt Middle School
Liberty High School
Delridge Playfield
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys U13 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: North Green River Park
Southwood
Fort Steilacoom Park
Maywood Middle
Curtis Junior
Lindbergh High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Liberty High School
Brackets: All Brackets

Boys U14
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
Silas HS
Summit Park
Hiawatha
North SeaTac Park
Sacajawea Middle School
North Green River Park
Hunt Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Madison
Delridge Playfield
Petrovitsky Park
Ravensdale
Brackets: All Brackets

Boys U15
Date: 4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,6/1,6/2,6/8,6/9,6/15,6/16
Venue: Hazen High School
Meeker Middle School
Sealth Stadium
Fort Steilacoom Park
Delridge Playfield
Lindbergh High School
Curtis Junior
Hiawatha
Karl Grosch Field at Steel Lake
Maywood Middle
Walt Hundley
Brackets: All Brackets

Boys U16-18
Date: 4/21,4/28,5/5,5/12,5/18,5/19,6/2,6/8,6/9,6/16
Venue: Hazen High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Sacajawea Middle School
Sealth Stadium
Summit Park
Delridge Playfield
Southwood
Hiawatha
Ravensdale
North Green River Park
Virtual TBD
Brackets: All Brackets

Girls U9 Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Southwood
Summit Trails Middle School
Virtual TBD
Ron Regis Park
Brackets: All Brackets

Girls U9 Green
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Meeker Middle School
Summit Trails Middle School
Celebration Park
Brackets: All Brackets

Girls U10 North
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: North Green River Park
Ron Regis Park
Summit Trails Middle School
Brackets: All Brackets

Girls U10 South
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen Primary School
Fort Steilacoom Park
Celebration Park
Meeker Middle School
Brackets: All Brackets

Girls U11
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Hazen High School
Hilltop Heritage Middle School
Southwood
Summit Trails Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Maywood Middle
Starfire Complex
North Green River Park
Brackets: All Brackets

Girls U12 North
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Moshier #1
Summit Trails Middle School
Maywood Middle
North Green River Park
Starfire Complex
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Girls U12 South
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Hilltop Heritage Middle School
Meeker Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Brackets: All Brackets

Girls U13 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/19,6/1,6/2,6/8,6/15
Venue: Summit Park
Meeker Middle School
Madison
Hunt Middle School
Walt Hundley
Curtis Junior
Delridge Playfield
North Green River Park
Brackets: All Brackets

Girls U13 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15,6/16
Venue: Evergreen HS
Sacajawea Middle School
Sealth Stadium
Southwood
Lindbergh High School
Walt Hundley
Liberty High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Delridge Playfield
Maywood Middle
Brackets: All Brackets

Girls U14
Date: 4/20,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
North Green River Park
Sacajawea Middle School
Vashon High School
Hazen High School
Hiawatha
Curtis Junior
Lindbergh High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ravensdale
Liberty High School
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Girls U17-19
Date: 4/21,4/28,5/5,5/12,5/19,6/2,6/8,6/9,6/16
Venue: Delridge Playfield
Hazen High School
Sealth Stadium
Vashon High School
Southwood
Evergreen HS
Maywood Middle
Sacajawea Middle School
Curtis Junior
Karl Grosch Field at Steel Lake
Walt Hundley
North SeaTac Park
Hiawatha
Brackets: All Brackets