Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys U7
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9
Venue: Discovery Primary
Drum Intermediate School
Fircrest Park
Fort Steilacoom Park
Meeker Middle School
Rosedale Park
Woodland Elementary
WPFC Soccer Complex
Stewart Heights
Endeavour
Goodman MS Lower
Brackets: All Brackets

Boys U8
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Endeavour
Fircrest Park
Fort Steilacoom Park
Meeker Middle School
Rosedale Park
TBD
Drum Intermediate School
Woodland Elementary
WPFC Soccer Complex
Discovery Primary
Goodman MS Lower
Brackets: All Brackets

Boys U9
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Fife High School
Fircrest Park
Fort Steilacoom Park
Harbor Heights Elementary
Hunt Elementary
Meeker Middle School
Narrows View Intermediate
TBD
WPFC Soccer Complex
Jane Clark
Ferrucci Junior High
Vassault Park
Brackets: All Brackets

Boys U10
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9
Venue: Ferrucci Junior High
Fife High School
Fircrest Park
Harbor Heights Elementary
Hunt Elementary
Meeker Middle School
Narrows View Intermediate
Stewart Heights
Vassault Park
WPFC Soccer Complex
Fort Steilacoom Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys U11
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Evergreen Primary School
Fife High School
Fort Steilacoom Park
Goodman MS
Jason Lee Middle School (Tacoma)
TBD
Vassault Park
WPFC Soccer Complex
Harbor School Vashon
Shaw Rd Elementary
Whittier Elementary
Ferrucci Junior High
Stewart Heights
Tacoma Community College G.H
Brackets: All Brackets

Boys U12
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Fife High School
Goodman MS
Jason Lee Middle School (Tacoma)
Shaw Rd Elementary
TBD
Whittier Elementary
WPFC Soccer Complex
Fort Steilacoom Park
Meeker Middle School
Vassault Park
Ferrucci Junior High
Tacoma Community College G.H
Evergreen Primary School
Brackets: All Brackets

Girls U7
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9
Venue: Drum Intermediate School
Endeavour
Fircrest Park
Fort Steilacoom Park
Meeker Middle School
Rosedale Park
Woodland Elementary
WPFC Soccer Complex
Discovery Primary
Goodman MS Lower
Brackets: All Brackets

Girls U8
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9
Venue: Drum Intermediate School
Endeavour
Fircrest Park
Fort Steilacoom Park
Rosedale Park
Woodland Elementary
WPFC Soccer Complex
Meeker Middle School
Discovery Primary
Goodman MS Lower
Brackets: All Brackets

Girls U9
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Ferrucci Junior High
Fort Steilacoom Park
Harbor Heights Elementary
Jane Clark
Narrows View Intermediate
TBD
Fife High School
Fircrest Park
Hunt Elementary
Meeker Middle School
Stewart Heights
WPFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls U10
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Fife High School
Fort Steilacoom Park
Harbor Heights Elementary
Hunt Elementary
Meeker Middle School
Narrows View Intermediate
TBD
Vassault Park
Fircrest Park
WPFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls U11
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9
Venue: Evergreen Primary School
Fife High School
Goodman MS
Meeker Middle School
Tacoma Community College G.H
Whittier Elementary
WPFC Soccer Complex
Fort Steilacoom Park
Shaw Rd Elementary
Vassault Park
Jason Lee Middle School (Tacoma)
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Girls U12
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,11/2,11/9,11/16
Venue: Evergreen Primary School
Harbor School Vashon
Shaw Rd Elementary
Tacoma Community College G.H
TBD
Whittier Elementary
Ferrucci Junior High
Goodman MS
Vassault Park
WPFC Soccer Complex
Jason Lee Middle School (Tacoma)
Fife High School
Brackets: All Brackets