Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys U10 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12,6/19
Venue: Sehmel Homestead Park
Southwood
Summit Trails Middle School
Harbor Ridge Middle School
Ron Regis Park
North Green River Park
Gig Harbor High School
Peninsula High School
TBD
Brackets: All Brackets

Boys U11 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/2,5/8,5/15,5/16,5/20,5/22,6/5,6/6,6/12,6/13
Venue: Hazen High School
Maywood Middle
Southwood
Summit Trails Middle School
Meeker Middle School
Jason Lee Middle School (Tacoma)
North Green River Park
Starfire Sports Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Boys U12 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12
Venue: Evergreen Primary School
North Green River Park
Southwood
Summit Trails Middle School
Tacoma Community College G.H
Maywood Middle
Sehmel Homestead Park
Peninsula High School
TBD
Brackets: All Brackets

Boys U13 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/17,5/22,6/5,6/12,6/19
Venue: Maywood Middle
Meeker Middle School
North Green River Park
North SeaTac Park
Fort Steilacoom Park
Hazen
Summit Park
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys U14 Div 3
Date: 4/17,4/18,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/6,6/12,6/13,6/19
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Maywood Middle
Hazen High School
First Creek Middle School
Sacajawea Middle School
Valley RidgePark
Lindbergh High School
North SeaTac Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys U15 Div 3
Date: 4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/22,5/23,6/6,6/12,6/13,6/20
Venue: Sacajawea Middle School
Sealth Stadium
Saghalie Middle School
North Green River Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ravensdale
TBD
Delridge Playfield
Brackets: All Brackets

Boys U16 Div 3
Date: 4/25,5/2,5/9,5/16
Venue: Sealth Stadium
Hazen High School
Foster High School
First Creek Middle School
Brackets: All Brackets

Girls U10 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12
Venue: Evergreen Primary School
Pending Availability
Harbor Ridge Middle School
Summit Trails Middle School
Sehmel Homestead Park
Peninsula High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls U10 Div 4
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12,6/19
Venue: North Green River Park
Southwood
Ron Regis Park
Summit Trails Middle School
Meeker Middle School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls U11 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12
Venue: Hazen High School
Maywood Middle
Meeker Middle School
Southwood
Summit Trails Middle School
Evergreen Primary School
North Green River Park
TBD
Brackets: All Brackets

Girls U12 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,5/23,6/5,6/12
Venue: Evergreen Primary School
Hazen
Southwood
North Green River Park
Tacoma Community College G.H
Maywood Middle
Sehmel Homestead Park
Peninsula High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls U13 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12,6/13,6/19
Venue: Southwood
North Green River Park
Valley RidgePark
Chambers Creek Park and Fields
North SeaTac Park
Sealth Stadium
Brackets: All Brackets

Girls U14/U15 Div 3
Date: 4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12,6/19
Venue: North SeaTac Park
North Green River Park
Valley RidgePark
TBD
Brackets: All Brackets

Girls U16-19 Div3
Date: 4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/19,6/20
Venue: Maywood Middle
Southwood
Hazen High School
Summit Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ravensdale
TBD
Brackets: All Brackets