Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Winter Girls Under 13 Div 1
Date: 1/22,1/23,1/28,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/26,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19
Venue: Marymoor Park
North Creek 1
Preston Park
Civic Field Stadium
Meadowdale Athletic Complex
Grasslawn Park
Petrovitsky Park
Genesee Park and Playfield
TBD
WPFC Soccer Complex
Grass Lawn Park
North Creek 2
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 2
Date: 1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/12,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/19
Venue: Preston Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Regional Athletic Complex
Genesee Park and Playfield
Gig Harbor High School
Franklin HS
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 3
Date: 1/16,1/22,1/28,1/29,2/5,2/12,2/26,3/4,3/5,3/12,3/19
Venue: Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
TBD
Whatcom Community College
Gig Harbor High School
Sedro Woolley High School
Phillips 66 Soccer Park
Jeanne Hansen Park
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 1
Date: 1/22,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/19
Venue: Skagit Valley Community College
Ingraham High School
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Shoreline Center
TBD
Hartman Park
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 8
Date: 2/5,2/12,2/26,3/5,3/12,3/19,3/26,4/2,4/9
Venue: TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/8,1/22,1/29,2/5,2/12,2/26,3/5,3/12
Venue: 60 Acres
Preston Park
TBD
Salmon Bay
Ravensdale
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Ridgecrest Elementary School
Petrovitsky Park
McGilvra
Starfire Complex
Echo Lake Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/20,11/21,12/4,12/12,1/8,1/22,1/29,1/30,2/5,2/12,2/19,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: Preston Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Karl Grosch Field at Steel Lake
Petrovitsky Park
Ridgecrest Elementary School
Phillips 66 Soccer Park
Salmon Bay
Harbor Heights Elementary
Saghalie Middle School
Skagit River Park
152nd Street Complex
Gig Harbor High School
Marymoor Park
McGilvra
Redmond High School
Ravensdale
Echo Lake Elementary
Lobe Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 1/30,9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,1/8,1/15,1/22,1/29,1/30,2/5,2/12,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: Skagit Valley Community College
60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Preston Park
Valley View MS
Ballinger Playfield
Kasch Park Sports Complex
Echo Lake Elementary
Ridgecrest Elementary School
Regional Athletic Complex
Walter E. Hall
Pending Availability
McGilvra
TBD
Capital High School Turf
Redmond High School
Phil Johnson Ballfields
Marymoor Park
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 4 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,1/8,1/9,1/15,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/12,3/19
Venue: 60 Acres
Petrovitsky Park
Ridgecrest Elementary School
Snohomish High School
TBD
Harbor Heights Elementary
Karl Grosch Field at Steel Lake
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Anderson Hill Fields
Valley View MS
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Preston Park
Ravensdale
Phil Johnson Ballfields
Redmond High School
Echo Lake Elementary
Lobe Fields
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/24,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/18,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/4,12/5,1/8,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,5/7
Venue: Petrovitsky Park
Snohomish High School
TBD
Salmon Bay
Preston Park
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Shoreline Center
Valley View MS
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
McGilvra
Redmond High School
Ridgecrest Elementary School
Echo Lake Elementary
Capital High School Turf
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/7,11/13,11/20,12/4,12/11,1/8,1/9,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,3/5,3/12
Venue: Harbor Heights Elementary
Karl Grosch Field at Steel Lake
WPFC Soccer Complex
Salmon Bay
60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Kasch Park Sports Complex
Whitman MS
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Ballinger Playfield
McGilvra
Walter E. Hall
Ridgecrest Elementary School
Phil Johnson Ballfields
Redmond High School
TBD
Pending Assignment
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/20,11/21,12/4,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Harbor Heights Elementary
Preston Park
Ridgecrest Elementary School
Skagit River Park
Anderson Hill Fields
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
60 Acres
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Gig Harbor High School
McGilvra
Marymoor Park
Lobe Fields
Echo Lake Elementary
Redmond High School
TBD
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/7,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/26,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: 60 Acres
Ballinger Playfield
Snohomish High School
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Valley View MS
Marymoor Park
Preston Park
TBD
Evergreen 1
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Phil Johnson Ballfields
Starfire Sports Complex
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/4,1/8,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,3/5,3/6,3/12
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Harbor Heights Elementary
Petrovitsky Park
Ravensdale
Gig Harbor High School
Walter E. Hall
Starfire Complex
Phil Johnson Ballfields
TBD
Valley RidgePark
Starfire Sports Complex TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,1/8,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12
Venue: 60 Acres
Jefferson Playfield
Petrovitsky Park
TBD
Preston Park
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Valley View MS
Van Asselt Elementary
Phillips 66 Soccer Park
Ravensdale
Redmond High School
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/20,1/8,1/9,1/22,1/29,2/5,2/11,2/12,2/26,3/5,3/12
Venue: 60 Acres
Skagit River Park
TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Ridge Middle School
Walter E. Hall
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Skagit Valley Community College
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Gig Harbor High School
Mill Creek Sportsplex
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/20,12/4,1/8,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: Jefferson Playfield
Preston Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Central Kitsap Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ballinger Playfield
Van Asselt Elementary
Woodinville Sports Field
Starfire Sports Complex
Regional Athletic Complex
Saghalie Middle School
Starfire Complex
Capital High School Turf
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/5,1/8,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/26,3/5,3/6,3/12
Venue: Harbor Ridge Middle School
Petrovitsky Park
Snohomish High School
Ballinger Playfield
60 Acres
Phillips 66 Soccer Park
Stocker Fields
Walter E. Hall
Preston Park
Valley View MS
Ravensdale
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Kasch Park Sports Complex
Goodman MS
Redmond High School
Gig Harbor High School
TBD
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/26,3/5,3/12
Venue: 60 Acres
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Harbor Ridge Middle School
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
TBD
Marymoor Park
Redmond High School
Gig Harbor High School
Hazen High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/12,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: 60 Acres
Harmony Sports Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Bombing Range Sports Complex
Marymoor Park
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Redmond High School
Hazen High School
Valley RidgePark
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/11,9/17,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/4,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/19,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/19
Venue: Jefferson Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Stocker Fields
Starfire Complex
60 Acres
Ravensdale
Valley View MS
Walter E. Hall
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Snohomish High School
Sedro Woolley High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
TBD
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/8,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: Central Kitsap Middle School
Jefferson Playfield
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Jeanne Hansen Park
Harbor Ridge Middle School
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Shoreline Center
Regional Athletic Complex
Starfire Complex
Ingersoll Stadium
TBD
Capital High School Turf
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/25,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,11/21,1/15,1/22,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/12,3/13
Venue: Ballinger Playfield
Harbor Ridge Middle School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Skagit River Park
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Woodinville Sports Field
Starfire Complex
TBD
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
Sedro Woolley High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/4,12/5,12/11,12/12,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Petrovitsky Park
Twin Ponds
Columbia Basin College
Phillips 66 Soccer Park
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Ravensdale
Preston Park
Southridge SC
Lower Woodland
Whatcom Community College
Kellogg MS
TCYSA
Ballard High School
Walter E. Hall
Civic Field Stadium
Magnuson
Marymoor Park
Genesee Park and Playfield
Bellevue College
Queen Anne Bowl Playfield
Ingraham High School
TBD
Wilson Field
Grass Lawn Park
3RSC
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/20,11/21,1/9,1/15,1/22,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12
Venue: Central Kitsap High School
Genesee Park and Playfield
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Sozo Sports Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gig Harbor High School
Saghalie Middle School
Skagit River Park
Starfire Complex
Ingersoll Stadium
Sacajawea Middle School
Addams (Summit)
Central Kitsap Middle School
Capital High School Turf
Glacier Middle School
Garfield HS
Starfire Sports Complex
Skagit Valley Community College
Regional Athletic Complex
Bellevue College
Twin Ponds
TBD
Pending Availability
Peninsula High School
Queen Anne Bowl Playfield
Roosevelt HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12,1/8,1/9,1/15,1/16,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/12,2/13,2/19,2/25,2/26,2/27,3/5,3/6,3/9,3/12,3/13,3/19
Venue: Gig Harbor High School
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Summit Park
Starfire Sports Complex
Preston Park
Skagit River Park
Spokane Shadow Polo Fields
Marymoor Park
Petrovitsky Park
North Creek 2
Ravensdale
Stocker Fields
Walter E. Hall
Skagit Valley Community College
Whatcom Community College
TBD
Valley RidgePark
Evergreen 1
Phillips 66 Soccer Park
Valley View MS
Snohomish High School
Spokane Polo Fields
Civic Field Stadium
Glacier Peak High School
Wilson Field
Meadowdale Athletic Complex
Woodinville Sports Field
Glacier Middle School
North Creek 1
Sedro Woolley High School
North SeaTac Park
Pending Availability 1
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/5,1/22,1/28,1/29,1/30,2/5,2/12,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: 60 Acres
Lower Woodland
Preston Park
Summit Park
WPFC Soccer Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Ravensdale
Tambark Park
Marymoor Park
Saghalie Middle School
Shoreline Center
Skagit Valley Community College
Ingersoll Stadium
Genesee Park and Playfield
Kasch Park Sports Complex
Queen Anne Bowl Playfield
Capital High School Turf
Twin Ponds
Grasslawn Park
Sedro Woolley High School
Magnuson Park fields
Ballard High School
Grass Lawn Park
Walter E. Hall
Regional Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Redmond High School
Washington Park Playfield
TBD
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/12,3/13
Venue: Gig Harbor High School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Central Kitsap High School
Southridge SC
Valley RidgePark
Columbia Basin College
Spokane Shadow Polo Fields
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Central Kitsap Middle School
Whatcom Community College
Tambark Park
North SeaTac Park
Sehome
Dwight Merkel Sports Complex
Starfire Sports Complex TBD
152nd Street Complex
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/8,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/12,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,3/5,3/12
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Skagit River Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Meadowdale Athletic Complex
Valley RidgePark
Stocker Fields
North Creek 4
Snohomish High School
Skagit Valley Community College
Whatcom Community College
Grass Lawn Park
Starfire Sports Complex
North Creek 2
Civic Field Stadium
Sehome
Valley View MS
Marymoor Park
Sedro Woolley High School
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/15,10/17,10/23,10/24,10/29,10/31,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/19,11/20,11/21,12/4,12/5,12/12
Venue: Preston Park
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Washington Park Playfield
Grasslawn Park
Tambark Park
Columbia Basin College
Marymoor Park
Ravensdale
Genesee Park and Playfield
Petrovitsky Park
Walter E. Hall
Lower Woodland
Phillips 66 Soccer Park
TCYSA
Shoreline Center
Whatcom Community College
Bellevue College
Starfire Sports Complex
Redmond High School
Civic Field Stadium
Miller
Loyal Heights
Lindbergh High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/21,12/4,12/5,12/8,12/11
Venue: Harmony Sports Complex
Grasslawn Park
Jefferson Playfield
Starfire Sports Complex
Newport Hills Park
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Skagit Valley Community College
Wilburton Park
Sacajawea Middle School
Shorecrest HS
Twin Ponds
Grass Lawn Park
Valley RidgePark
Starfire Complex
Robinswood Park
Hartman Park
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/12,9/19,9/26,10/2,10/3,10/10,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5
Venue: Lynnwood High School
Sozo Sports Complex
Starfire Sports Complex
Summit Park
Ballard High School
Gig Harbor High School
Preston Park
Spokane Shadow Polo Fields
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
Magnuson
Eastlake Community Sports Field
Regional Athletic Complex
Roosevelt HS
Woodinville Sports Field
Evergreen 1
Tambark Park
Walter E. Hall
Georgetown
Sehmel Homestead Park
Kasch Park Sports Complex
Ingersoll Stadium
Spokane Polo Fields
North Creek 1
Meadowdale Athletic Complex
Petrovitsky Park
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/12,9/18,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5
Venue: Gig Harbor High School
Harmony Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
TBD
Phillips 66 Soccer Park
Saghalie Middle School
Skagit Valley Community College
Preston Park
Tambark Park
Skagit River Park
Valley RidgePark
Starfire Sports Complex
Sacajawea Middle School
Sedro Woolley High School
Whatcom Community College
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/18,12/19,1/29
Venue: Marymoor Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5
Venue: Preston Park
Civic Field Stadium
Jefferson Playfield
Washington Park
Sozo Sports Complex
Tambark Park
Evergreen 1
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Shoreline Center
Woodinville Sports Field
Miller Community Center
Archbishop Murphy High School
Kasch Park Sports Complex
Georgetown
Walter E. Hall
Addams (Summit)
Bellevue College
Meadowdale Athletic Complex
Magnuson
North Creek 4
Whatcom Community College
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/19,11/20,11/21,12/3,12/4,12/5,12/11,12/12,12/15
Venue: 60 Acres
Newport Hills Park
Grasslawn Park
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
Ravensdale
Skagit Valley Community College
Petrovitsky Park
Grass Lawn Park
Marymoor Park
Starfire Sports Complex TBD
Peninsula High School
Starfire Complex
Summit Park
Sedro Woolley High School
Wilburton Park
152nd Street Complex
Hartman Park
Robinswood Park
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/8,10/10,10/17,10/24,10/30,10/31,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/3,12/4,12/5,12/18
Venue: Magnuson Park fields
Preston Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Southridge SC
Central Kitsap Middle School
Woodinville Sports Field
Harmony Sports Complex
North Creek 1
Central Kitsap High School
Columbia Basin College
Addams (Summit)
Meadowdale Athletic Complex
Shoreline Center
Bellevue College
Evergreen 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/12,9/18,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5
Venue: Gig Harbor High School
Preston Park
Starfire Complex
TBD
Harmony Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Tambark Park
Civic Field Stadium
Skagit River Park
Archbishop Murphy High School
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
Whatcom Community College
Bellevue College
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/11,12/19,1/22
Venue: TBD
Ravensdale
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/3,12/4,12/5
Venue: WPFC Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Shorecrest HS
Skagit Valley Community College
TBD
60 Acres
Starfire Sports Complex
Columbia Basin College
Shoreline Center
Walter E. Hall
Shorewood
Southridge SC
Marymoor Park
Redmond High School
Genesee Park and Playfield
Tambark Park
Starfire Complex
Georgetown
Sedro Woolley High School
Bombing Range Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/24,10/29,10/30,10/31,11/6,11/7,11/12,11/13,11/14,11/19,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12
Venue: Preston Park
TBD
Central Kitsap Middle School
Grasslawn Park
Marymoor Park
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Sozo Sports Complex
Starfire Sports Complex
Magnuson
Whatcom Community College
Civic Field Stadium
Shoreline Center
Bellevue College
Valley RidgePark
Central Kitsap High School
Miller
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/19,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12
Venue: 60 Acres
Lynnwood High School
Saghalie Middle School
Spokane Shadow Polo Fields
Valley RidgePark
Harmony Sports Complex
Meadowdale Athletic Complex
Regional Athletic Complex
Grasslawn Park
Magnuson
Skagit Valley Community College
WPFC Soccer Complex
Garfield HS
Gig Harbor High School
Evergreen 1
Shorewood
Preston Park
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Nathan Hale Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Addams (Summit)
Sacajawea Middle School
Redmond High School
TBD
Spokane Polo Fields
North Creek 4
Capital High School Turf
Hartman Park
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11
Venue: Columbia Basin College
Phillips 66 Soccer Park
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Evergreen 1
Preston Park
Magnuson Park fields
North Creek 1
Regional Athletic Complex
Shoreline Center
Ingersoll Stadium
TCYSA
Miller Community Center
Genesee Park and Playfield
Meadowdale Athletic Complex
Starfire Complex
Lindbergh High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/22,10/24,10/31,11/6,11/7,11/12,11/13,11/14,11/18,11/20,11/21,12/2,12/4,12/5,12/11,12/18
Venue: Harmony Sports Complex
Evergreen 1
Gig Harbor High School
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
North Creek 1
Woodinville Sports Field
Ravensdale
Grasslawn Park
Pending Availability
Petrovitsky Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
TBD
Meadowdale Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Federal Way High School Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 9/11,9/12,9/19,9/26,10/1,10/3,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/19,11/20,11/21,11/24,12/4,12/5,12/11,12/12
Venue: Central Kitsap High School
Columbia Basin College
Skagit Valley Community College
Tambark Park
TBD
Ravensdale
Kasch Park
WPFC Soccer Complex
Petrovitsky Park
Central Kitsap Middle School
Stocker Fields
TCYSA
Shoreline Center
Valley View MS
Georgetown
Kasch Park Sports Complex
Snohomish High School
Lower Woodland
Shorewood
Brackets: All Brackets

Girls Under 8
Date: 2/5,2/12,2/26,3/5,3/12,3/19,3/26,4/2,4/9
Venue: TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13,11/14,11/20,11/21,1/8,1/15,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/13,2/19,2/26,3/5,3/6,3/12
Venue: Salmon Bay
Starfire Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Ridgecrest Elementary School
Marymoor Park
Echo Lake Elementary
Redmond High School
McGilvra
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,1/15,1/22,1/23,1/29,2/5,2/6,2/12,2/26,3/5,3/12
Venue: Harbor Heights Elementary
Ridgecrest Elementary School
152nd Street Complex
60 Acres
Petrovitsky Park
TBD
Ravensdale
Shoreline Center
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Valley View MS
McGilvra
Skagit River Park
Echo Lake Elementary
Skagit Valley Community College
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Girls Under U9 Div 3 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/8,1/9,1/15,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/20
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Heights Elementary
Ridgecrest Elementary School
Salmon Bay
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Preston Park
Echo Lake Elementary
Petrovitsky Park
Capital High School Turf
Phil Johnson Ballfields
TBD
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,12/4,1/9,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/26,2/27,3/5,3/12
Venue: 60 Acres
Ridgecrest Elementary School
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Harbor Heights Elementary
Marymoor Park
Skagit Valley Community College
Gig Harbor High School
McGilvra
TBD
Redmond High School
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,1/8,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12
Venue: Petrovitsky Park
Starfire Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Walter E. Hall
60 Acres
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
McGilvra
152nd Street Complex
Woodinville Sports Field
Valley View MS
Marymoor Park
Ravensdale
Ballinger Playfield
Ridgecrest Elementary School
Pending Assignment
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/10,10/15,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/4,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,2/5,2/12,2/13,2/26,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19
Venue: Anderson Hill Fields
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Heights Elementary
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
McGilvra
Petrovitsky Park
Phillips 66 Soccer Park
Skagit Valley Community College
Woodinville Sports Field
Ingersoll Stadium
Shoreline Center
Skagit River Park
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Gig Harbor High School
TBD
Ridgecrest Elementary School
Starfire Sports Complex
Ballinger Playfield
Ravensdale
Sedro Woolley High School
Lobe Fields
Capital High School Turf
152nd Street Complex
Hazen High School
Regional Athletic Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13,11/14,11/20,12/4,12/5,12/12,1/22,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,3/5,3/12
Venue: Marymoor Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Petrovitsky Park
Ravensdale
TBD
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,1/8,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Ballinger Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Skagit Valley Community College
Walter E. Hall
Harbor Ridge Middle School
Jefferson Playfield
Skagit River Park
Kasch Park Sports Complex
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Tacoma Community College G.H
Van Asselt Elementary
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Valley RidgePark
Hazen High School
Sedro Woolley High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,1/8,1/22,1/29,1/30,2/5,2/12,2/26,3/5,3/6,3/12
Venue: Central Kitsap Middle School
Jefferson Playfield
Stocker Fields
TBD
Gig Harbor High School
Preston Park
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Valley View MS
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Goodman MS
Starfire Sports Complex
Capital High School Turf
Harbor Ridge Middle School
Tacoma Community College G.H
Regional Athletic Complex
Valley RidgePark
Snohomish High School
Sehmel Homestead Park
Van Asselt Elementary
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/4,3/5,3/6,3/12
Venue: 60 Acres
Jefferson Playfield
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Harbor Ridge Middle School
Van Asselt Elementary
Starfire Complex
Ballinger Playfield
Goodman MS
Starfire Sports Complex
TBD
Walter E. Hall
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Kasch Park
Woodinville Sports Field
Van Asselt Play Field
Redmond High School
Kasch Park Sports Complex
Shoreline Center
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Petrovitsky Park
152nd Street Complex
WPFC Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/29,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,1/8,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/11,2/12,2/13,2/26,3/5,3/12
Venue: Jeanne Hansen Park
Preston Park
Ravensdale
Skagit River Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Walter E. Hall
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Starfire Sports Complex
60 Acres
Capital High School Turf
Skagit Valley Community College
Regional Athletic Complex
Redmond High School
TBD
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,1/15,1/22,1/29,2/5,2/6,2/12,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12
Venue: Starfire Sports Complex
TBD
Central Kitsap Middle School
Starfire Complex
Tacoma Community College G.H
Phillips 66 Soccer Park
Harbor Ridge Middle School
Ravensdale
Gig Harbor High School
Preston Park
Sehmel Homestead Park
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/12,11/13,11/14,11/20,11/21,12/5,12/11,12/12
Venue: Starfire Sports Complex
Twin Ponds
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Marymoor Park
Meadowdale Athletic Complex
Preston Park
Lynnwood High School
Spokane Shadow Polo Fields
Grasslawn Park
Lower Woodland
North Creek 4
Spokane Polo Fields
Civic Field Stadium
Genesee Park and Playfield
Magnuson
Addams (Summit)
Queen Anne Bowl Playfield
North SeaTac Park
Whatcom Community College
Grass Lawn Park
North Creek 2
Dwight Merkel Sports Complex
Glacier Middle School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/12,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/11,12/12
Venue: 60 Acres
Genesee Park and Playfield
Ravensdale
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Magnuson
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
Marymoor Park
Walter E. Hall
Valley RidgePark
Grass Lawn Park
Kellogg MS
North SeaTac Park
Bellevue College
TBD
Roosevelt HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/11,9/12,9/17,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12,12/15,1/8,1/9,1/22,1/29,1/30,2/5,2/12,2/26,3/5,3/12
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gig Harbor High School
Jeanne Hansen Park
Starfire Sports Complex
Kasch Park
Skagit Valley Community College
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Walter E. Hall
Petrovitsky Park
Glacier Peak High School
Ravensdale
Capital High School Turf
Spokane Polo Fields
Skagit River Park
TBD
Kasch Park Sports Complex
Regional Athletic Complex
Bellevue College
Bellingham High
Summit Park
Valley View MS
Wilson Field
Valley RidgePark
152nd Street Complex
Civic Field Stadium
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/19,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/11,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/11,12/12,1/8,1/22,1/29,2/5,2/12,2/26,2/27,3/5
Venue: Preston Park
Shorewood
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Grasslawn Park
Magnuson Park fields
Petrovitsky Park
Starfire Sports Complex
Stocker Fields
Spokane Shadow Polo Fields
Twin Ponds
60 Acres
Hartman Park
Shoreline Center
Glacier Peak High School
Ravensdale
Skagit Valley Community College
Spokane Polo Fields
Genesee Park and Playfield
Sedro Woolley High School
Addams (Summit)
Lower Woodland
Redmond High School
Marymoor Park
152nd Street Complex
Snohomish High School
Queen Anne Bowl Playfield
Georgetown
TBD
Ingraham High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,1/8,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19
Venue: Central Kitsap Middle School
Gig Harbor High School
Grass Lawn Park
Starfire Sports Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Grasslawn Park
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Preston Park
Kellogg MS
Marymoor Park
Twin Ponds
Spokane Polo Fields
Civic Field Stadium
Central Kitsap High School
Glacier Middle School
Lower Woodland
North SeaTac Park
Queen Anne Bowl Playfield
Bellevue College
Whatcom Community College
Dwight Merkel Sports Complex
Hartman Park
Ingraham High School
TBD
Roosevelt HS
Starfire Sports Complex TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/12,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,10/2,10/3,10/6,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,11/21,12/4,12/5,12/10,12/11,1/8,1/9,1/22,1/23,1/27,1/28,1/29,1/30,2/4,2/5,2/6,2/12,2/20,2/25,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Starfire Complex
Gig Harbor High School
Phillips 66 Soccer Park
Sozo Sports Complex
Tambark Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Central Kitsap Middle School
WPFC Soccer Complex
Central Kitsap High School
Skagit Valley Community College
152nd Street Complex
Ravensdale
Walter E. Hall
Capital High School Turf
Valley RidgePark
Civic Field Stadium
Skagit River Park
Sedro Woolley High School
Sehmel Homestead Park
Regional Athletic Complex
Summit Park
Bellevue College
Whatcom Community College
View Ridge Playfield
Ingersoll Stadium
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/5,12/12,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,1/31,2/5,2/6,2/12,2/13,2/27,3/5,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: Hazen High School
Lower Woodland
TBD
Central Kitsap High School
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
Ingraham High School
WPFC Soccer Complex
Bellevue College
Marymoor Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Skagit Valley Community College
152nd Street Complex
Grass Lawn Park
Starfire Sports Complex TBD
ZZZZZZZZZZZZZZZSehmel 1- DO NOT USE
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/3,12/4,12/5,12/10,12/11,12/12,1/8,1/9,1/22,1/23,1/28,1/29,1/30,2/4,2/5,2/6,2/12,2/13,2/25,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/18,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2
Venue: WPFC Soccer Complex
Petrovitsky Park
Woodinville Sports Field
Civic Field Stadium
Hartman Park
Whatcom Community College
Regional Athletic Complex
TBD
Ingraham High School
Ravensdale
Magnuson Park fields
North Creek 1
Pending Assignment
Meadowdale Athletic Complex
Grasslawn Park
Capital High School Turf
Marymoor Park
Bellingham High
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/4,12/5,12/11,12/12,1/8,1/9,1/21,1/22,1/23,1/28,1/30,2/4,2/6,2/13,2/26,2/27,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: Sedro Woolley High School
Preston Park
TBD
Whatcom Community College
Glacier Middle School
Central Kitsap High School
Evergreen 1
Snohomish High School
Skagit Valley Community College
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
152nd Street Complex
Central Kitsap Middle School
Civic Field Stadium
Meadowdale Athletic Complex
Starfire Sports Complex
North Creek 1
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 8th G Fall
Date: 9/12,9/19,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/24
Venue: Grass Lawn Park
Lynnwood High School
Regional Athletic Complex
TBD
Petrovitsky Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Grasslawn Park
Ravensdale
North Creek 4
Phillips 66 Soccer Park
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/5,12/12,12/18,1/9,1/14,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/13,2/26,2/27,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/3
Venue: TBD
Bellingham High
Evergreen 1
Grasslawn Park
Twin Ponds
Ingraham High School
WPFC Soccer Complex
Glacier Peak High School
Meadowdale Athletic Complex
Whatcom Community College
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Shorewood
Marymoor Park
North Creek 1
Woodinville Sports Field
Magnuson Park fields
Starfire Sports Complex TBD
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/3,12/4,12/5,12/11,12/12,12/18,12/19,1/7,1/8,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/3
Venue: WPFC Soccer Complex
Grasslawn Park
Preston Park
Shorecrest HS
Gig Harbor High School
Ravensdale
TBD
Regional Athletic Complex
Bellevue College
Skagit Valley Community College
Ingraham High School
Marymoor Park
Shorewood
Addams (Summit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/5,12/12,1/8,1/9,1/15,1/16,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: Snohomish High School
TBD
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Skagit Valley Community College
Whatcom Community College
Central Kitsap High School
Saghalie Middle School
Central Kitsap Middle School
Sedro Woolley High School
Ravensdale
Starfire Sports Complex
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/5,12/11,12/12,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/4,2/5,2/6,2/12,2/13,2/19,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/20,3/26,3/27
Venue: Snohomish High School
TBD
WPFC Soccer Complex
North Creek 1
Starfire Complex
Interbay Stadium
Marymoor Park
Meadowdale Athletic Complex
Valley RidgePark
Loyal Heights
Shorewood
Grasslawn Park
Woodinville Sports Field
Kasch Park
Evergreen 1
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/5,12/11,12/12,1/8,1/9,1/22,1/23,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/13,3/20,3/26,3/27
Venue: TBD
Petrovitsky Park
Preston Park
Skagit Valley Community College
152nd Street Complex
Whatcom Community College
Kasch Park Sports Complex
Pending Availability
Ravensdale
Central Kitsap Middle School
Regional Athletic Complex
Bellingham High
Saghalie Middle School
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/5,12/11,12/12,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/13,2/27,3/5,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: Ingraham High School
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Jeanne Hansen Park
Saghalie Middle School
TBD
Pending Assignment
Georgetown
Starfire Complex
Marymoor Park
Shorewood
Hartman Park
Bellevue College
Addams (Summit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/4,12/5,12/11,12/12,1/9,1/21,1/23,1/28,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: Ingraham High School
Central Kitsap Middle School
Hazen High School
WPFC Soccer Complex
North Creek 1
Skagit Valley Community College
Starfire Complex
Central Kitsap High School
Meadowdale Athletic Complex
Peninsula High School
TBD
Valley RidgePark
North Creek 4
Interbay Stadium
Kasch Park Sports Complex
Loyal Heights
Starfire Sports Complex
North Creek 2
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/5,12/11,12/12,1/9,1/22,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/13,2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/1,4/2
Venue: Saghalie Middle School
Shoreline Center
TBD
Marymoor Park
Ingraham High School
Whatcom Community College
Kasch Park Sports Complex
Grass Lawn Park
Preston Park
Glacier Middle School
Interbay Stadium
Nathan Hale Stadium
152nd Street Complex
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/5,12/12,12/19,1/9,1/23,1/29,1/30,2/5,2/6,2/12,2/13,2/19,2/26,2/27,3/5,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27
Venue: TBD
Ravensdale
Whatcom Community College
Woodinville Sports Field
North Creek 1
Central Kitsap High School
Chief Kanim Middle School
Pending Availability
Skagit Valley Community College
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Sedro Woolley High School
Jeanne Hansen Park
Olympic HS
Regional Athletic Complex
Sozo Sports Complex
Brackets: All Brackets