Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/12,3/13,3/14,3/20,3/21,3/26,3/27,3/28,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15,5/16
Venue: TBD
Marymoor Park
Ridgecrest Elementary School
7th Ave Field
McGilvra
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Newport Hills Park
Robinswood
Perrigo Community Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/3,5/8,5/9,5/15
Venue: Eckstein
TBD
Pending Availability
Walter E. Hall
Lobe Fields
Phillips 66 Soccer Park
Rosedale Park
Pending Availability 1
Preston Park
Ridgecrest Elementary School
Sehmel Homestead Park
Marymoor Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Kasch Park Sports Complex
Woodinville Sports Field
Harbor Ridge Middle School
Redmond High School
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Pending Availability
Petrovitsky Park
Skagit Valley Community College
Gig Harbor High School
Ridgecrest Elementary School
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Redmond High School
Ravensdale
McGilvra
Harbor Ridge Middle School
Skagit River Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 4 7Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/19,4/24,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Phil Johnson Ballfields
Redmond High School
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Phillips 66 Soccer Park
Sehmel Homestead Park
152nd Street Complex
Pending Availability
Perrigo Community Park
Ravensdale
Woodinville Sports Field
Harbor Ridge Middle School
Robinswood Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15,5/16
Venue: McGilvra
TBD
Shoreline Center
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Northwest Soccer Park
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Preston Park
Newport Hills Park
Robinswood Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15
Venue: TBD
Marymoor Park
Rosedale Park
McGilvra
Pending Availability
Karl Grosch Field at Steel Lake
Pending Availability 1
Woodinville Sports Field
Phil Johnson Ballfields
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Harbor Ridge Middle School
Redmond High School
Ravensdale
Capital High School Turf
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Perrigo Community Park
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Pending Availability 1
Starfire Sports Complex
Capital High School Turf
McGilvra
Anderson Hill Fields
Woodinville Sports Field
Ingersoll Stadium
Ravensdale
Preston Park
Starfire Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Newport Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Centennial MS
Phil Johnson Ballfields
Preston Park
Redmond High School
Skagit Valley Community College
Kasch Park Sports Complex
Snohomish High School
Skagit River Park
Sehmel Homestead Park
Perrigo Community Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15,5/16
Venue: TBD
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Sehmel Homestead Park
Gig Harbor High School
Phil Johnson Ballfields
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Northwest Soccer Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/22
Venue: Marymoor Park
TBD
Jefferson Playfield
WPFC Soccer Complex
Pending Availability
Woodinville Sports Field
Preston Park
Redmond High School
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
Perrigo Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/5,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Shoreline Center
Skagit Valley Community College
Marymoor Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Van Asselt Elementary
Ravensdale
Preston Park
Whitman MS
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Redmond High School
Bombing Range Sports Complex
Skagit River Park
Robinswood Park
Snohomish High School
Perrigo Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/3,4/10,4/11,4/17,4/24,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
Tacoma Community College G.H
WPFC Soccer Complex
Pending Availability
Pending Availability 1
Marymoor Park
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Capital High School Turf
Sehmel Homestead Park
Ingersoll Stadium
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Jeanne Hansen Park
Harbor Ridge Middle School
Regional Athletic Complex
Shoreline Center
Whitman MS
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/3,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Gig Harbor High School
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Jeanne Hansen Park
Kasch Park Sports Complex
Skagit Valley Community College
Lobe Fields
Starfire Sports Complex
Sehmel Homestead Park
Starfire Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Harbor Ridge Middle School
Preston Park
Capital High School Turf
Central Kitsap Middle School
Marymoor Park
Pending Availability
Newport Hills Park
Regional Athletic Complex
Anderson Hill Fields
Phillips 66 Soccer Park
Robinswood Park
Skagit River Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Jefferson Playfield
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Preston Park
Snohomish High School
Whitman MS
Bombing Range Sports Complex
Shoreline Center
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/8,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/26,3/27,3/28,4/2,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9
Venue: TBD
Karl Grosch Field at Steel Lake
Van Asselt Elementary
Walter E. Hall
Phillips 66 Soccer Park
Ravensdale
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Tacoma Community College G.H
Kasch Park
Woodinville Sports Field
Sehmel Homestead Park
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Starfire Complex
Harbor Ridge Middle School
North SeaTac Park
Shoreline Center
Petrovitsky Park
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,12/13,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Tacoma Community College G.H
Capital High School Turf
Pending Availability
Anderson Hill Fields
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Sehmel Homestead Park
Woodinville Sports Field
Lobe Fields
Van Asselt Elementary
Ingersoll Stadium
Regional Athletic Complex
Central Kitsap Middle School
Jefferson Playfield
Grass Lawn Park
Newport Hills Park
Marymoor Park
Whitman MS
Perrigo Community Park
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/2,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Snohomish High School
Marymoor Park
Kasch Park Sports Complex
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Robinswood Park
Newport Hills Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5 9Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/27,3/6,3/13,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,6/1
Venue: TBD
Ravensdale
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Skagit Valley Community College
Ingersoll Stadium
Starfire Complex
Sehmel Homestead Park
Skagit River Park
Gig Harbor High School
Regional Athletic Complex
Robinswood Park
North SeaTac Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Petrovitsky Park
Pending Assignment
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Grasslawn Park
Meadowdale Athletic Complex
Grass Lawn Park
Pending Availability 1
Skagit Valley Community College
Marymoor Park
North Creek 1
Franklin HS
Kasch Park Sports Complex
Roosevelt HS
Archbishop Murphy High School
Lower Woodland
Genesee Park and Playfield
Addams (Summit)
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12,12/13,1/23,1/30,2/6,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/12,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Meadowdale Athletic Complex
Saghalie Middle School
Addams (Summit)
Regional Athletic Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Pending Availability
Phillips 66 Soccer Park
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Twin Ponds
Garfield HS
Grasslawn Park
Woodinville Sports Field
Sacajawea Middle School
Franklin HS
Marymoor Park
Nathan Hale Stadium
Shorewood
Grass Lawn Park
Canyon Park Junior High
Shoreline Center
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 10/17,10/18,10/24,10/31,11/7,11/8,11/14,11/15,11/22,12/5,12/6,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Preston Park
152nd Street Complex
Starfire Sports Complex
TBD
Anderson Hill Fields
Petrovitsky Park
Valley RidgePark
Central Kitsap Middle School
Gig Harbor High School
Starfire Complex
Lampson Std.
Woodinville Sports Field
Meadowdale Athletic Complex
Summit Park
Wilson Field
Spokane Shadow Polo Fields
Ravensdale
Bellevue College
Canyon Park Junior High
Southridge High School Stadium
Rd. 36
Southridge SC
Bonderman Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/7,5/8,5/9
Venue: TBD
Grasslawn Park
Saghalie Middle School
Starfire Complex
Pending Availability 1
Karl Grosch Field at Steel Lake
North Creek 2
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Bellevue College
Grass Lawn Park
Meadowdale Athletic Complex
Valley RidgePark
Skagit Valley Community College
Preston Park
Skagit River Park
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 5
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Ingersoll Stadium
Preston Park
Gig Harbor High School
Bellevue College
Phillips 66 Soccer Park
Valley RidgePark
Skagit Valley Community College
Snohomish High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Sports Complex
Peninsula High School
Capital High School Turf
Meadowdale Athletic Complex
Canyon Park Junior High
Pending Availability
Starfire Complex
Valley View MS
Robinswood Park
Woodinville Sports Field
Regional Athletic Complex
Pending Availability 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/21,11/22,12/5,12/12,1/23,1/30,2/5,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,3/5,3/6,3/7,3/13,3/20,3/21,3/26,3/27,3/28,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Grasslawn Park
Lake Stevens Community Park
Saghalie Middle School
Washington Park Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Genesee Park and Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Pending Availability
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Marymoor Park
Ingersoll Stadium
Preston Park
Hartman Park
Grass Lawn Park
Kasch Park Sports Complex
Capital High School Turf
Jefferson Playfield
Franklin HS
Magnuson Park fields
Bellevue College
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Lower Woodland
Archbishop Murphy High School
Maywood Middle
Georgetown
North SeaTac Park
Whatcom Community College
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Grass Lawn Park
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Washington Park
Genesee Park and Playfield
Skagit Valley Community College
Valley RidgePark
Grasslawn Park
Georgetown
Lower Woodland
Southridge High School Stadium
Harmony Sports Complex
Chiawana HS
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Shoreline Center
Sacajawea Middle School
Bonderman Field
Robinswood Park
Shorewood
North SeaTac Park
Addams (Summit)
Starfire Complex
Skagit River Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,12/19,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Kasch Park Sports Complex
Meadowdale Athletic Complex
Pending Availability 1
North Creek 1
Roosevelt HS
Bellevue College
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Summit Park
Nathan Hale Stadium
Preston Park
Canyon Park Junior High
Newport Hills Park
Spokane Shadow Polo Fields
Ravensdale
Jefferson Playfield
Chinook Middle School
Wilburton Park
Addams (Summit)
Peninsula High School
Petrovitsky Park
Lincoln Field (Everett HS)
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Newport Hills Park
Starfire Sports Complex
Glacier Peak High School
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Valley RidgePark
Skagit Valley Community College
Bellevue College
Centennial MS
Phillips 66 Soccer Park
Snohomish High School
Valley View MS
Skagit River Park
North SeaTac Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 2/6,2/7,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/9,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/2,5/8,5/9
Venue: Kasch Park Sports Complex
Pending Availability
TBD
WPFC Soccer Complex
North Creek 1
Bellevue College
Twin Ponds
Phillips 66 Soccer Park
Shoreline Center
Shorewood
Sozo Sports Complex
Garfield HS
Meadowdale Athletic Complex
Whatcom Community College
Canyon Park Junior High
Preston Park
Magnuson Park fields
Archbishop Murphy High School
Woodinville Sports Field
Ingraham High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/12
Venue: Valley RidgePark
WPFC Soccer Complex
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Sacajawea Middle School
Shorewood
Grasslawn Park
Shoreline Center
Skagit Valley Community College
Grass Lawn Park
Gig Harbor High School
Redmond High School
TBD
Skagit River Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Complex
152nd Street Complex
Wilburton Elementary
Wilburton Park
Lindbergh High School
Shorecrest HS
Ingraham High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 2/6,2/7,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/12,3/13,3/14,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8
Venue: Kasch Park Sports Complex
TBD
Woodinville Sports Field
Summit Park
Archbishop Murphy High School
Genesee Park and Playfield
Harmony Sports Complex
North Creek 2
Preston Park
Georgetown
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Ballard High School
Bellevue College
Meadowdale Athletic Complex
Petrovitsky Park
Newport Hills Park
Central Kitsap Middle School
Shorecrest HS
Lampson Std.
Southridge High School Stadium
Pending Availability 1
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
WPFC Soccer Complex
Franklin HS
Robinswood Park
Nathan Hale Stadium
Southridge SC
Chinook Middle School
152nd Street Complex
Bonderman Field
Wilson Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 10/11,10/18,10/25,11/1,11/7,11/8,11/15,11/22,12/5,12/6,12/13,2/7,2/14,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15
Venue: TBD
Skagit Valley Community College
Pending Availability
Phillips 66 Soccer Park
Pending Availability 1
North Creek 2
Ingersoll Stadium
Newport Hills Park
Snohomish High School
Gig Harbor High School
North SeaTac Park
North Creek 1
Regional Athletic Complex
Peninsula High School
Woodinville Sports Field
Canyon Park Junior High
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Robinswood
Skagit River Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15,11/21,11/22,12/6,12/13,2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Starfire Complex
Grass Lawn Park
Saghalie Middle School
Skagit Valley Community College
152nd Street Complex
Sacajawea Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Hartman Park
Shorewood
Nathan Hale Stadium
Shoreline Center
Starfire Sports Complex
Garfield HS
Valley RidgePark
Marymoor Park
Lampson Std.
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Southridge High School Stadium
Bonderman Field
Grasslawn Park
Chiawana HS
Southridge SC
Roosevelt HS
Georgetown
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/6,12/13,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8
Venue: TBD
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Anderson Hill Fields
Pending Availability
Starfire Sports Complex
Preston Park
Central Kitsap Middle School
Grass Lawn Park
Redmond High School
Grasslawn Park
Sozo Sports Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Whatcom Community College
Bellevue College
Archbishop Murphy High School
Sacajawea Middle School
Integrity Stadium
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/12,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/25,4/30,5/1,5/2
Venue: Sehmel Homestead Park
Hartman Park
Meadowdale Athletic Complex
North Creek 1
Pending Availability
Preston Park
TBD
Capital High School Turf
WPFC Soccer Complex
Shorecrest HS
Genesee Park and Playfield
Gig Harbor High School
North Creek 2
Starfire Sports Complex TBD
Grass Lawn Park
Harmony Sports Complex
Skagit Valley Community College
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Bellevue College
Shorewood
Skagit River Park
Magnuson Park fields
Grasslawn Park
Regional Athletic Complex
Ballard High School
Wilson Field
Valley View MS
Big Finn Hill Park Turf
Pending Availability 1
Marymoor Park
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/25,5/2,5/15,5/16
Venue: Starfire Sports Complex
TBD
Woodinville Sports Field
Valley RidgePark
Meadowdale Athletic Complex
Phillips 66 Soccer Park
North Creek 1
Shoreline Center
Southridge High School Stadium
Starfire Complex
Lampson Std.
Magnuson Park fields
Bonderman Field
Wilburton Park
3RSC
Canyon Park Junior High
152nd Street Complex
Chiawana HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 10/11,10/17,10/18,10/25,11/1,11/7,11/8,11/15,11/21,11/22,12/6,12/13,2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/2
Venue: TBD
Marymoor Park
Regional Athletic Complex
Washington Park Playfield
Pending Availability
WPFC Soccer Complex
Roosevelt HS
Pending Availability 1
Grass Lawn Park
Woodinville Sports Field
Ingersoll Stadium
Meadowdale Athletic Complex
Preston Park
Grasslawn Park
Harmony Sports Complex
North Creek 1
Capital High School Turf
Lower Woodland
Jefferson Playfield
Redmond High School
Bellevue College
Interbay Stadium
Magnuson
Shorecrest HS
Ingraham High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 2/7,2/14,2/19,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/21,5/8
Venue: Pending Availability 1
Saghalie Middle School
Sehmel Homestead Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Bellevue College
Gig Harbor High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Centennial MS
Harmony Sports Complex
North Creek 1
Preston Park
Summit Park
Petrovitsky Park
Spokane Shadow Polo Fields
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
Skagit River Park
Sacajawea Middle School
Valley View MS
Big Finn Hill Park Turf
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,11/1,11/8,11/15,11/22,12/5,12/6,12/13,12/15,2/6,2/7,2/13,2/14,2/21,2/24,2/26,2/27,2/28,3/4,3/6,3/7,3/10,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/2
Venue: TBD
Lake Stevens Community Park
Regional Athletic Complex
WPFC Soccer Complex
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
Ravensdale
152nd Street Complex
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Nathan Hale Stadium
Starfire Complex
Bellevue College
Ingersoll Stadium
Redmond High School
Capital High School Turf
Harmony Sports Complex
Marymoor Park
Archbishop Murphy High School
Shoreline Center
Summit Park
Magnuson
Ingraham High School
Lindbergh High School
Wilson Field
Petrovitsky Park
Interbay Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 10/11,10/16,10/17,10/18,10/25,11/1,11/8,11/15,11/22,12/5,12/6,12/13,2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/18,4/25,5/1,5/2,5/9
Venue: TBD
Sehmel Homestead Park
Kasch Park Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Pending Availability
Starfire Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Saghalie Middle School
3RSC
North Creek 1
Valley RidgePark
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Archbishop Murphy High School
Shoreline Center
Southridge High School Stadium
Lampson Std.
Bothell High School
Shorecrest HS
Chiawana HS
Shorewood
Bonderman Field
Wilburton Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 10/11,10/17,10/18,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15,11/22,12/5,12/6,12/13,2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/28,4/11,4/18,4/24,4/25,5/2
Venue: TBD
Kasch Park Sports Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Skagit Valley Community College
Pending Availability
Anderson Hill Fields
North Creek 4
Grasslawn Park
North Creek 1
Summit Park
Ballard High School
Ravensdale
Roosevelt HS
Archbishop Murphy High School
Genesee Park and Playfield
Meadowdale Athletic Complex
Central Kitsap Middle School
Gig Harbor High School
Redmond High School
Petrovitsky Park
Woodinville Sports Field
Grass Lawn Park
Magnuson
Magnuson Park fields
Canyon Park Junior High
Marymoor Park
Garfield HS
Sehmel Homestead Park
Georgetown
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/7,11/14,11/15,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/13,3/14,3/20,3/27,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Ridgecrest Elementary School
Preston Park
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
McGilvra
Harbor Ridge Middle School
Redmond High School
Gig Harbor High School
Newport Hills Park
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/14,11/15,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Skagit Valley Community College
Rosedale Park
Marymoor Park
Ridgecrest Elementary School
Sehmel Homestead Park
Preston Park
Snohomish High School
Skagit River Park
McGilvra
Brackets: All Brackets

Girls Under U9 Div 3 7Aside
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/17,4/18,4/24,5/1,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Kasch Park Sports Complex
Ridgecrest Elementary School
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Phil Johnson Ballfields
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Sehmel Homestead Park
Harbor Ridge Middle School
McGilvra
Newport Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/26,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/12,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/19,3/20,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: WPFC Soccer Complex
TBD
Jefferson Playfield
Marymoor Park
Preston Park
McGilvra
Pending Availability
Pending Availability 1
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Perrigo Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Karl Grosch Field at Steel Lake
Skagit Valley Community College
Rosedale Park
Phillips 66 Soccer Park
Sehmel Homestead Park
Starfire Complex
Preston Park
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Petrovitsky Park
Marymoor Park
Skagit River Park
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/7,11/8,11/14,11/21,11/22,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Pending Assignment
Rosedale Park
Walter E. Hall
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Pending Availability
Anderson Hill Fields
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Ravensdale
Sehmel Homestead Park
McGilvra
Woodinville Sports Field
Preston Park
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Regional Athletic Complex
Gig Harbor High School
Skagit River Park
Wilson Field
Newport Hills Park
Skagit Valley Community College
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/26,3/27,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Pending Availability
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Jefferson Playfield
Pending Availability 1
Preston Park
Van Asselt Play Field
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Shoreline Center
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/20,3/21,3/27,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Tacoma Community College G.H
Phillips 66 Soccer Park
Marymoor Park
Phil Johnson Ballfields
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Redmond High School
Shoreline Center
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/19,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
Walter E. Hall
Starfire Complex
Skagit Valley Community College
Starfire Sports Complex
Ingersoll Stadium
Kasch Park Sports Complex
Capital High School Turf
Newport Hills Park
Regional Athletic Complex
Robinswood
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 4 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: TBD
Jeanne Hansen Park
Phillips 66 Soccer Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Tacoma Community College G.H
Lobe Fields
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Petrovitsky Park
Harbor Ridge Middle School
Sehmel Homestead Park
Ravensdale
Central Kitsap Middle School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/26,2/27,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Karl Grosch Field at Steel Lake
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Jefferson Playfield
Pending Availability 1
Preston Park
Woodinville Sports Field
Starfire Complex
Van Asselt Elementary
Starfire Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Newport Hills Park
Shoreline Center
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,12/19,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Starfire Complex
Whitman MS
Jefferson Playfield
Starfire Sports Complex
Preston Park
Kasch Park Sports Complex
Van Asselt Elementary
Redmond High School
Shoreline Center
Karl Grosch Field at Steel Lake
Robinswood
Perrigo Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12,12/13,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
TBD
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Tacoma Community College G.H
Pending Availability 1
Phillips 66 Soccer Park
Woodinville Sports Field
Jeanne Hansen Park
Capital High School Turf
Ingersoll Stadium
Harbor Ridge Middle School
Lobe Fields
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Gig Harbor High School
Central Kitsap Middle School
Regional Athletic Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4 9Aside
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/13,11/14,11/21,11/22,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/27,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Skagit Valley Community College
WPFC Soccer Complex
Petrovitsky Park
Kasch Park Sports Complex
Ravensdale
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Robinswood
Valley View MS
Skagit River Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 1/23,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9
Venue: TBD
Shoreline Center
Summit Park
Preston Park
Grasslawn Park
Snohomish High School
Phillips 66 Soccer Park
Central Kitsap Middle School
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
Lower Woodland
WPFC Soccer Complex
Redmond High School
Addams (Summit)
Grass Lawn Park
Petrovitsky Park
Skagit Valley Community College
Twin Ponds
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Genesee Park and Playfield
Ingraham High School
Spokane Shadow Polo Fields
Archbishop Murphy High School
Whitman MS
Magnuson
Jackson HS
Shorecrest HS
Wilson Field
Starfire Complex
Ravensdale
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12
Venue: TBD
Anderson Hill Fields
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Hartman Park
Starfire Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Pending Availability
Starfire Complex
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Pending Availability 1
North Creek 2
Valley RidgePark
Preston Park
Grasslawn Park
Starfire Sports Complex
Bellevue College
Dwight Merkel Sports Complex
Canyon Park Junior High
Spokane Shadow Polo Fields
Whatcom Community College
Woodinville Sports Field
Big Finn Hill Park Turf
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 4
Date: 10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
152nd Street Complex
Lake Stevens Community Park
Sehmel Homestead Park
Skagit Valley Community College
WPFC Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Glacier Peak High School
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
Capital High School Turf
Peninsula High School
Valley RidgePark
Regional Athletic Complex
Robinswood
Valley View MS
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9
Venue: TBD
Preston Park
Saghalie Middle School
Snohomish High School
Shoreline Center
Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Ingersoll Stadium
Lower Woodland
Sacajawea Middle School
Archbishop Murphy High School
Grasslawn Park
Lampson Std.
Nathan Hale Stadium
Skagit Valley Community College
Central Kitsap Middle School
Genesee Park and Playfield
Regional Athletic Complex
Valley View MS
Grass Lawn Park
Southridge SC
Bellevue College
Bonderman Field
Jackson HS
Shorewood
Loyal Heights
Southridge High School Stadium
Addams (Summit)
Glacier Peak High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 10/10,10/17,10/24,10/25,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/6,12/12
Venue: TBD
Anderson Hill Fields
Washington Park Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Saghalie Middle School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/30,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,12/5,12/12,12/13,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/26,2/27,2/28,3/5,3/6,3/7,3/13,3/14,3/19,3/20,3/23,3/26,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Summit Park
Pending Availability 1
North Creek 2
Gig Harbor High School
Valley RidgePark
North Creek 1
Petrovitsky Park
Peninsula High School
Meadowdale Athletic Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Wilson Field
Woodinville Sports Field
Robinswood Park
Lindbergh High School
Wilburton Park
Big Finn Hill Park Turf
North SeaTac Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 4
Date: 10/10,10/17,10/24,10/31,11/7,11/14,11/21,12/5,12/12,1/23,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,3/6,3/7,3/13,3/20,3/21,3/27,4/2,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Anderson Hill Fields
Grasslawn Park
Lake Stevens Community Park
Meadowdale Athletic Complex
Skagit Valley Community College
Phillips 66 Soccer Park
Pending Availability
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Central Kitsap Middle School
Centennial MS
Marymoor Park
North Creek 1
Grass Lawn Park
Valley View MS
Big Finn Hill Park Turf
Woodinville Sports Field
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Archbishop Murphy High School
Canyon Park Junior High
Whatcom Community College
Glacier Peak High School
Skagit River Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Preston Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
Pending Availability
Grasslawn Park
Shorewood
Meadowdale Athletic Complex
Marymoor Park
Canyon Park Junior High
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Magnuson
Harmony Sports Complex
Shoreline Center
Ingraham High School
Perrigo Community Park
Woodinville Sports Field
Addams (Summit)
Sehmel Homestead Park
Shorecrest HS
Nathan Hale Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 2/7,2/14,2/21,2/27,2/28,3/7,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Grasslawn Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Kasch Park
Ravensdale
Petrovitsky Park
Snohomish High School
Sacajawea Middle School
Summit Park
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Grass Lawn Park
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Wilson Field
North SeaTac Park
Archbishop Murphy High School
Valley View MS
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/14,3/20,3/21,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/9,5/15,5/16,5/22
Venue: Preston Park
TBD
Twin Ponds
Capital High School Turf
Ingersoll Stadium
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Magnuson
152nd Street Complex
Southridge High School Stadium
Spokane Shadow Polo Fields
Harmony
Skagit Valley Community College
Bonderman Field
Harmony Sports Complex
Shorecrest HS
Regional Athletic Complex
Skagit River Park
Washington Park Playfield
Bellevue College
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/7,3/12,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Snohomish High School
Starfire Sports Complex
TBD
Summit Park
WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Kasch Park Sports Complex
Ravensdale
Wilson Field
Skagit Valley Community College
Phillips 66 Soccer Park
Central Kitsap Middle School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Petrovitsky Park
Lindbergh High School
Integrity Stadium
Lincoln Field (Everett HS)
Valley View MS
Glacier Peak High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/7,3/13,3/14,3/21,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/14,5/15,5/16
Venue: Chinook Middle School
Hartman Park
Snohomish High School
TBD
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Shorecrest HS
Pending Availability
Wilburton Park
Garfield HS
Meadowdale Athletic Complex
Bothell High School
Canyon Park Junior High
Southridge High School Stadium
Valley View MS
Harmony Sports Complex
Grasslawn Park
Southridge SC
Bonderman Field
Georgetown
Newport Hills Park
Glacier Peak High School
Ingraham High School
Shorewood
Tillicum Middle School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Hartman Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Kasch Park Sports Complex
TBD
Saghalie Middle School
Ingersoll Stadium
Marymoor Park
Bellevue College
Capital High School Turf
Starfire Sports Complex
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Gig Harbor High School
Grasslawn Park
Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Hazen High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/28,3/6,3/7,3/14,3/20,3/21,3/28,4/11,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/5,5/8,5/9,5/14,5/16
Venue: Jeanne Hansen Park
Starfire Complex
TBD
Valley RidgePark
Lower Woodland
Starfire Sports Complex
Petrovitsky Park
152nd Street Complex
Shorecrest HS
Spokane Shadow Polo Fields
Summit Park
Skagit Valley Community College
Nathan Hale Stadium
Ingraham High School
Wilson Field
Georgetown
Magnuson Park fields
Ravensdale
Addams (Summit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 4
Date: 2/7,2/14,2/19,2/20,2/21,2/28,3/7,3/13,3/14,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Preston Park
Saghalie Middle School
Summit Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
Bellevue College
Sozo Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Petrovitsky Park
Wilson Field
Valley View MS
Central Kitsap Middle School
Eastlake Community Sports Field
Ravensdale
Centennial MS
Glacier Peak High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/7,3/14,3/21,3/28,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Grass Lawn Park
Starfire Sports Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
Shoreline Center
Meadowdale Athletic Complex
Kasch Park Sports Complex
Shorecrest HS
Woodinville Sports Field
Archbishop Murphy High School
Canyon Park Junior High
Pending Availability 1
Harmony Sports Complex
Interbay Stadium
Marymoor Park
Wilburton Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Central Kitsap Middle School
Grasslawn Park
Ingraham High School
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/7,3/13,3/14,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
TBD
Centennial MS
Saghalie Middle School
Hartman Park
Snohomish High School
Chiawana HS
Grasslawn Park
Valley View MS
Gig Harbor High School
Spokane Shadow Polo Fields
Southridge SC
Pending Availability
Sacajawea Middle School
Perrigo Community Park
Grass Lawn Park
Bonderman Field
Whatcom Community College
Glacier Peak High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Jeanne Hansen Park
Meadowdale Athletic Complex
Starfire Sports Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Bellevue College
Ingersoll Stadium
Woodinville Sports Field
Twin Ponds
Capital High School Turf
Archbishop Murphy High School
Franklin HS
Regional Athletic Complex
Shorecrest HS
Kasch Park Sports Complex
Big Finn Hill Park Turf
Gig Harbor High School
Interbay Stadium
Robinswood
Maywood Middle
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Lindbergh High School
Skagit Valley Community College
Canyon Park Junior High
Georgetown
North SeaTac Park
Peninsula High School
Starfire Complex
Pending Availability
Skagit River Park
Shorewood
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Div 1
Date: 2/7,2/14,2/21,2/28,3/7,3/14,3/21,3/27,3/28,4/11,4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Saghalie Middle School
TBD
Snohomish High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Summit Park
Ravensdale
Skagit Valley Community College
Shorewood
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/6,3/7,3/14,3/21,3/27,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Starfire Sports Complex
Jefferson Playfield
Meadowdale Athletic Complex
Pending Availability 1
TBD
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Shoreline Center
Garfield HS
Ingraham High School
Regional Athletic Complex
Archbishop Murphy High School
Canyon Park Junior High
Interbay Stadium
Whatcom Community College
Spokane Shadow Polo Fields
Chiawana HS
Woodinville Sports Field
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Bonderman Field
Jackson HS
Magnuson
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15,5/16,5/22
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Grasslawn Park
Snohomish High School
Hartman Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Grass Lawn Park
Shorecrest HS
Jefferson Playfield
Gig Harbor High School
Shorewood
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Shoreline Center
Regional Athletic Complex
Skagit River Park
Central Kitsap Middle School
North SeaTac Park
Lower Woodland
Sehmel Homestead Park
Bellevue College
Skagit Valley Community College
Nathan Hale Stadium
Marymoor Park
Centennial MS
Central Kitsap High School
Brackets: All Brackets