Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys U9 Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U9 Green
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U9 White
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Evergreen Primary School
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U10 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Virtual TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U10 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U11 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/2,6/8,6/15
Venue: Moshier #1
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U11 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen Primary School
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U12 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Boze Elementary
Detail  Schedule
Fort Steilacoom Park
Detail  Schedule
Moshier #1
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Virtual TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U12 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Fort Steilacoom Park
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Evergreen Primary School
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Moshier #1
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Hilltop Heritage Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U13 Div 3
Date: 4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
Detail  Schedule
Summit Park
Detail  Schedule
Truman
Detail  Schedule
North SeaTac Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Virtual TBD
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Hunt Middle School
Detail  Schedule
Liberty High School
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U13 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: North Green River Park
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Fort Steilacoom Park
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Curtis Junior
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Liberty High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U14
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
Detail  Schedule
Silas HS
Detail  Schedule
Summit Park
Detail  Schedule
Hiawatha
Detail  Schedule
North SeaTac Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Hunt Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Madison
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U15
Date: 4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,6/1,6/2,6/8,6/9,6/15,6/16
Venue: Hazen High School
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Sealth Stadium
Detail  Schedule
Fort Steilacoom Park
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Curtis Junior
Detail  Schedule
Hiawatha
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys U16-18
Date: 4/21,4/28,5/5,5/12,5/18,5/19,6/2,6/8,6/9,6/16
Venue: Hazen High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Sealth Stadium
Detail  Schedule
Summit Park
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Hiawatha
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Virtual TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U9 Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Southwood
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Virtual TBD
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U9 Green
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Meeker Middle School
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U10 North
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: North Green River Park
Detail  Schedule
Ron Regis Park
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U10 South
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen Primary School
Detail  Schedule
Fort Steilacoom Park
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U11
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Hazen High School
Detail  Schedule
Hilltop Heritage Middle School
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U12 North
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Moshier #1
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U12 South
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Hilltop Heritage Middle School
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U13 Div 3
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/19,6/1,6/2,6/8,6/15
Venue: Summit Park
Detail  Schedule
Meeker Middle School
Detail  Schedule
Madison
Detail  Schedule
Hunt Middle School
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
Curtis Junior
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U13 Div 4
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15,6/16
Venue: Evergreen HS
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Sealth Stadium
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
Liberty High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Delridge Playfield
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U14
Date: 4/20,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Evergreen HS
Detail  Schedule
North Green River Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Vashon High School
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Hiawatha
Detail  Schedule
Curtis Junior
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Liberty High School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls U17-19
Date: 4/21,4/28,5/5,5/12,5/19,6/2,6/8,6/9,6/16
Venue: Delridge Playfield
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Sealth Stadium
Detail  Schedule
Vashon High School
Detail  Schedule
Southwood
Detail  Schedule
Evergreen HS
Detail  Schedule
Maywood Middle
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Curtis Junior
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Walt Hundley
Detail  Schedule
North SeaTac Park
Detail  Schedule
Hiawatha
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets