Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/14,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16
Venue: Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Whitman MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,1/5,1/6,1/12,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: TBD
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Summit Trails Middle School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Kasch Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 4 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/9,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium 7v7 A
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/19
Venue: WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/7,12/8,12/9,1/5,1/6,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Lobe Fields
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/5,1/12,1/26,2/2,2/9,2/23,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16
Venue: Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Mill Creek Sportsplex
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16
Venue: Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Integrity Stadium
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/6,1/12,1/20,1/26,1/27,2/2,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Goodman MS
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Tacoma Community College G.H
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex TBD
Detail  Schedule
Van Asselt Play Field
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/5,1/12,1/13,1/26,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Pending Assignment
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/2,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Goodman MS
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Northwest Soccer Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,11/3,11/9,11/10,11/11,11/16,11/17,12/1,12/8,1/5,1/6,1/25,1/26,1/27,1/30,2/2,2/3,2/23,3/2,3/3,3/6,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,11/30,12/2,12/8,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Integrity Stadium
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Goodman MS
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Northwest Soccer Park
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Queen Anne Bowl Playfield
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
North Creek 2
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Garfield HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Integrity Stadium
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Ridgetop Junior High
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Kingston High School
Detail  Schedule
Miller
Detail  Schedule
Tahoma High School
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Kentlake High School
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Tahoma High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Bothell High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Everett Memorial Stadium
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/11,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Canfield West
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Canfield East
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Lincoln Field (Everett HS)
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/19,1/26,1/27,2/2,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/11,3/16,3/17,3/20,3/23,4/14
Venue: Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Franklin HS
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,1/5,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/16,3/17
Venue: Grasslawn Park
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Ridgetop Junior High
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Northwest Soccer Park
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/20,4/19
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Canfield West
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Canfield East
Detail  Schedule
Real Life Church
Detail  Schedule
Spokane Falls Community College
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/12,1/5,1/6,1/13,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/16,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Canfield East
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Canfield North
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Spokane Falls Community College
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Everett Memorial Stadium
Detail  Schedule
Juanita High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8
Venue: WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/9,11/11,11/17,11/18,12/2,12/8,12/9
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
North Creek 2
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Miller Community Center
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8
Venue: Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/16,12/20
Venue: Lynnwood High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 8th G Spring
Date: 3/24,3/31,4/5,4/6,4/7,4/14,4/27,4/28,5/5
Venue: Grasslawn Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Garfield HS
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,11/29,12/1,12/2
Venue: Stocker Fields
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9
Venue: Lower Woodland
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Kentridge
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Miller
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Battle Ground High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Spokane Falls Community College
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/15,12/16
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/11
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Interbay Stadium
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Miller
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,11/28,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Celebration Park
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/22,10/28,11/3,11/4,11/11,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/9
Venue: Addams (Summit)
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,11/4,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 1
Date: 9/9,9/14,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/15,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/9,11/11,11/16,11/17,11/18,11/20,11/30,12/1,12/2
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Nathan Hale Stadium
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Interbay Stadium
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Kingston High School
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/19,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/16,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/8
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Nathan Hale Stadium
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 9/9,9/15,9/16,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9
Venue: Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Washington Park Playfield
Detail  Schedule
Miller Community Center
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17
Venue: McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Whitman MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Doug Allen Fields
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under U9 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,12/1,12/2,12/9,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Whitman MS
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Jeanne Hansen Park
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/6,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Ridgecrest Elementary School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Whitman MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,3/2,3/3,3/9,3/10,3/12,3/16,3/17
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/16,2/23,3/2,3/9,3/10,3/16
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Harbor Heights Elementary
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/10,11/16,11/17,12/1,12/2,12/8,12/16,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/13,3/16,3/17
Venue: Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Caverlero Mid-High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,2/2,2/23,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZSehmel 2 -DO NOT USE
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/15,1/5,1/6,1/12,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Ballinger Playfield
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Mill Creek Sportsplex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,1/5,1/6,1/20,1/26,1/27,2/2,2/9,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/13,3/16
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Lake Washington High School
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Ballinger Playfield
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lobe Fields
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/24,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,3/2,3/3,3/6,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,2/2,2/9,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/24,3/1,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: North Creek 4
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Georgetown
Detail  Schedule
Loyal Heights
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,1/31,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16
Venue: Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
60 Acres
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Tahoma High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Juanita High School
Detail  Schedule
Kentlake High School
Detail  Schedule
Everett Memorial Stadium
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/18,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/19,1/26,1/27,2/2,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,4/7
Venue: 152nd Street Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Canfield North
Detail  Schedule
Kasch Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Canfield East
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
SFCC 1
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Everett Memorial Stadium
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,1/26,1/27,2/2,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,3/23
Venue: Georgetown
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Rd. 36
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Kasch Park
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Garfield HS
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Queen Anne Bowl Playfield
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Loyal Heights
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,4/22
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Canfield North
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Stocker Fields
Detail  Schedule
Celebration Park
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Walter E. Hall
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Canfield East
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Todd Beamer
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Chinook Middle School
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Canfield West
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/2,12/8,12/15,1/6,1/12,1/13,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31,4/5,4/7,4/13,4/14
Venue: Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Kings Way Field
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Bothell High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/2,12/8,12/9,12/16,1/4,1/6,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/3,2/23,2/24,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Juanita High School
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Franklin HS
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/17
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex TBD
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Chinook Middle School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Centennial MS
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 12/2,12/9,1/6,1/13,1/25,1/26,1/27,2/2,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Bothell High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Tahoma High School
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Spokane Falls Community College
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Kentlake High School
Detail  Schedule
Canfield West
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Real Life Church
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 8th G Fall
Date: 9/8,9/16,9/22,9/23,10/6,10/7,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28
Venue: 60 Acres
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Nathan Hale Stadium
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/1,12/8,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/7,2/16,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31
Venue: Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kasch Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/7,12/8,12/9,12/16,1/5,1/6,1/12,1/13,1/27,2/2,2/3,2/16,2/17,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Loyal Heights
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Franklin HS
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Centennial MS
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Real Life Church
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Tahoma High School
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Surprise Lake Middle School
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Kentlake High School
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/2,12/8,12/9,12/16,1/6,1/12,1/13,1/19,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/10,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/16,4/27,5/5
Venue: Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Garfield HS
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Lions Field (Frontier MS)
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,1/5,1/6,1/11,1/12,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/6,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/27,3/30,3/31
Venue: Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Kentridge
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/2,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/10,3/13,3/16,3/17,3/22,3/23,3/24,3/30,3/31,4/2
Venue: Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Whatcom Community College
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Jefferson Playfield
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16,12/17,1/5,1/6,1/12,1/13,1/19,1/20,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/27,3/28,3/30,3/31,4/11
Venue: WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Camas High School
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Chiawana HS
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Tambark Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Integrity Stadium
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lampson Std.
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex TBD
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Real Life Church
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Bellevue College
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Spokane Falls Community College
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Pending Assignment
Detail  Schedule
Ballard High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Bothell High School
Detail  Schedule
Lions Field (Frontier MS)
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Spokane Shadow Polo Fields
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/9,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/17,3/22,3/23,3/24,3/26,3/29,3/30,3/31
Venue: Lynnwood High School
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Skagit Valley Community College
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Meadowdale Athletic Complex
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Lincoln Field (Everett HS)
Detail  Schedule
Valley RidgePark
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Wilson Field
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Centennial MS
Detail  Schedule
Pending Availability 1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/9,12/16,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/11,3/16,3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31
Venue: Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Islander Middle School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Capital High School Turf
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Ravensdale
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Columbia Basin College
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Sozo Sports Complex
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets