Team Schedules - Boys Under 14 Div 4
       


Timbers North FC 05/06B White -- (0992-003CB14-0009)

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575640  Canfield East  02:00 PM  4 A4 vs A7Timbers North FC 05/06B White 2 vs.Harbor Premier B05 Green A9

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575696  Canfield North  10:30 AM  3 A4 vs A7Timbers North FC 05/06B White 0 vs.Harbor Premier B05 Green A9

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575642  Phillips 66 Soccer Park  10:00 AM  02 A1 vs A4Whatcom FC Rangers - B05 Blue 4 vs.Timbers North FC 05/06B White0

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575689  Sedro Woolley High School  09:00 AM  1 A5 vs A4Northwest United B05 Red 7 vs.Timbers North FC 05/06B White1
 575652  Sacajawea Middle School  02:00 PM  1 A3 vs A4FWFC B05 White 3 vs.Timbers North FC 05/06B White0

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575665  Canfield North  09:30 AM  3 A4 vs A6Timbers North FC 05/06B White 0 vs.Crossfire Premier B05 D3

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575685  Canfield North  09:30 AM  3 A4 vs A8Timbers North FC 05/06B White 0 vs.Washington Rush B05 A8
 575703  Canfield North  04:00 PM  3 A4 vs A2Timbers North FC 05/06B White 5 vs.Crossfire Premier B05 E1

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575647  Canfield East  10:00 AM  4 A4 vs A2Timbers North FC 05/06B White 4 vs.Crossfire Premier B05 E2

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575668  Gig Harbor High School  09:00 AM  2A A7 vs A4Harbor Premier B05 Green A 8 vs.Timbers North FC 05/06B White0
 575637  Grasslawn Park  01:00 PM  GL A6 vs A4Crossfire Premier B05 D 8 vs.Timbers North FC 05/06B White1

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575670  Canfield East  09:00 AM  4 A4 vs A1Timbers North FC 05/06B White 1 vs.Whatcom FC Rangers - B05 Blue3

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575675  Hartman Park  03:00 PM  1 A2 vs A4Crossfire Premier B05 E 3 vs.Timbers North FC 05/06B White3

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575698  Civic Field Stadium  09:00 AM  Stdm A1 vs A4Whatcom FC Rangers - B05 Blue 5 vs.Timbers North FC 05/06B White0

Bracket - Sunday, November 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575680  Spokane Falls Community College  10:00 AM  1 A4 vs A3Timbers North FC 05/06B White 1 vs.FWFC B05 White1

Bracket - Friday, March 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575708  Karl Grosch Field at Steel Lake  05:45 PM  Full A3 vs A4FWFC B05 White 0 vs.Timbers North FC 05/06B White0

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575713  Kasch Park Sports Complex  10:45 AM  3 A8 vs A4Washington Rush B05 A 2 vs.Timbers North FC 05/06B White0
 575693  Grasslawn Park  02:15 PM  GL2 A6 vs A4Crossfire Premier B05 D 7 vs.Timbers North FC 05/06B White0

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575657  Archbishop Murphy High School  11:00 AM  stdm A8 vs A4Washington Rush B05 A 6 vs.Timbers North FC 05/06B White1

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575717  Canfield East  04:00 PM  4 A4 vs A5Timbers North FC 05/06B White   vs.Northwest United B05 Red 

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 575661  Canfield North  10:00 AM  3 A4 vs A5Timbers North FC 05/06B White   vs.Northwest United B05 Red