Team Schedules - Boys Under 12 Div 2 9Aside
       


3RSC B07 RCL Black -- (0621-244CB12-4256)

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575046  Skagit River Park  01:00 PM  10 A1 vs A2Northwest United B07 Blackvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575087  Bombing Range Sports Complex  01:45 PM  5 A2 vs A43RSC B07 RCL Blackvs.WPFC B07 Black A

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575111  Bombing Range Sports Complex  12:45 PM  5 A2 vs A33RSC B07 RCL Blackvs.GS Surf B07 B

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575055  Bombing Range Sports Complex  09:00 AM  6 A2 vs A33RSC B07 RCL Blackvs.GS Surf B07 B

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575063  Bombing Range Sports Complex  12:00 PM  5 A2 vs A53RSC B07 RCL Blackvs.PacNW B07 Blue B

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575095  Bombing Range Sports Complex  12:15 PM  5 A2 vs A63RSC B07 RCL Blackvs.Seattle United B07 Tango B

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575071  Bombing Range Sports Complex  12:15 PM  6 A2 vs A73RSC B07 RCL Blackvs.Eastside FC B07 Royal Blue C

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575074  Bombing Range Sports Complex  03:30 PM  5 A2 vs A13RSC B07 RCL Blackvs.Northwest United B07 Black

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575079  Bombing Range Sports Complex  01:45 PM  5 A2 vs A83RSC B07 RCL Blackvs.Crossfire Premier B07 C

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575083  Woodinville Sports Field  02:00 PM  6 A3 vs A2GS Surf B07 Bvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575102  Skagit River Park  01:00 PM  1 A1 vs A2Northwest United B07 Blackvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575059  WPFC Soccer Complex  01:30 PM  2a A4 vs A2WPFC B07 Black Avs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Saturday, November 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575091  Starfire Sports Complex  05:00 PM  2 A5 vs A2PacNW B07 Blue Bvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Sunday, November 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575051  Lake Washington High School  01:00 PM  Stdm A8 vs A2Crossfire Premier B07 Cvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Saturday, December 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575067  Shoreline Center  03:00 PM  A A6 vs A2Seattle United B07 Tango Bvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Saturday, January 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575107  Marymoor Park  12:00 PM  3 A8 vs A2Crossfire Premier B07 Cvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Sunday, February 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575099  Preston Park  03:15 PM  3 A7 vs A2Eastside FC B07 Royal Blue Cvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575123  Jefferson Playfield  02:00 PM  N A6 vs A2Seattle United B07 Tango Bvs.3RSC B07 RCL Black

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575119  Bombing Range Sports Complex  12:00 PM  6 A2 vs A53RSC B07 RCL Blackvs.PacNW B07 Blue B

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575127  Bombing Range Sports Complex  12:00 PM  5 A2 vs A73RSC B07 RCL Blackvs.Eastside FC B07 Royal Blue C

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 575115  WPFC Soccer Complex  01:00 PM  2a A4 vs A2WPFC B07 Black Avs.3RSC B07 RCL Black