Team Schedules - Boys U11 Div 4
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
 A2 : PacFW-R B13 Hunter (Maroon)31333   13
 A4 : UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins)31313   11
 A5 : Valor Rec KF B13 Misiewicz03330   9
 A1 : PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix)03003   6
 A6 : Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning30010   4
 A3 : Southlake B13 Red Storm (Dasaro)00000   0

Bracket - Saturday, April 20, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553181  Evergreen Primary School  09:00 AM  1 A4 vs A5UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) 5 vs.Valor Rec KF B13 Misiewicz3
 553180  Sacajawea Middle School  11:30 AM  Turf A1 vs A2PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix) 2 vs.PacFW-R B13 Hunter (Maroon)7
 553179  Hazen High School  12:00 PM  1 A3 vs A6Southlake B13 Red Storm (Dasaro) 0 vs.Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning8

Bracket - Saturday, April 27, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553184  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  KG1/NOR A1 vs A3PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix) 10 vs.Southlake B13 Red Storm (Dasaro)1
 553183  Evergreen Primary School  09:00 AM  1 A4 vs A2UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) 3 vs.PacFW-R B13 Hunter (Maroon)3
 553182  North Green River Park  10:00 AM  4 A5 vs A6Valor Rec KF B13 Misiewicz 5 vs.Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning3

Bracket - Saturday, May 04, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553187  Summit Trails Middle School  10:30 AM  6 A6 vs A2Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning 0 vs.PacFW-R B13 Hunter (Maroon)6
 553186  Evergreen Primary School  01:30 PM  1 A4 vs A1UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) 2 vs.PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix)1
 553185  North Green River Park  03:00 PM  6 A5 vs A3Valor Rec KF B13 Misiewicz 8 vs.Southlake B13 Red Storm (Dasaro)1

Bracket - Saturday, May 11, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553188  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  KG1/NOR A1 vs A5PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix) 1 vs.Valor Rec KF B13 Misiewicz2
 553190  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  KG1/SO A2 vs A3PacFW-R B13 Hunter (Maroon) 9 vs.Southlake B13 Red Storm (Dasaro)1
 553189  Summit Trails Middle School  01:00 PM  6 A6 vs A4Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning 1 vs.UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins)1

Bracket - Saturday, May 18, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553193  Starfire Complex  10:45 AM  10 A3 vs A4Southlake B13 Red Storm (Dasaro) 0 vs.UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins)8
 553191  North Green River Park  12:00 PM  4 A5 vs A2Valor Rec KF B13 Misiewicz 4 vs.PacFW-R B13 Hunter (Maroon)8
 553192  Summit Trails Middle School  03:30 PM  6 A6 vs A1Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning 1 vs.PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix)6

Bracket - Saturday, June 01, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553195  Karl Grosch Field at Steel Lake  08:30 AM  KG1/NOR A2 vs A1PacFW-R B13 Hunter (Maroon)   vs.PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix) 
 553194  North Green River Park  11:30 AM  4 A6 vs A3Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning   vs.Southlake B13 Red Storm (Dasaro) 
 553196  North Green River Park  02:30 PM  5 A5 vs A4Valor Rec KF B13 Misiewicz   vs.UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) 

Bracket - Saturday, June 08, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553198  Evergreen Primary School  10:30 AM  1 A4 vs A6UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins)   vs.Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning 
 553197  Karl Grosch Field at Steel Lake  12:30 PM  KG1/SO A2 vs A5PacFW-R B13 Hunter (Maroon)   vs.Valor Rec KF B13 Misiewicz 
 553199  Hazen High School  03:15 PM  1 A3 vs A1Southlake B13 Red Storm (Dasaro)   vs.PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix) 

Bracket - Saturday, June 15, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 553201  Karl Grosch Field at Steel Lake  02:00 PM  KG1/SO A1 vs A4PacFW-R B13 Hill (Team Phantom Phoenix)   vs.UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) 
 553200  Hazen High School  03:00 PM  1 A3 vs A5Southlake B13 Red Storm (Dasaro)   vs.Valor Rec KF B13 Misiewicz 
 553202  Karl Grosch Field at Steel Lake  03:45 PM  KG1/NOR A2 vs A6PacFW-R B13 Hunter (Maroon)   vs.Valor Rec MV B13 Aarhus - Lightning